PIC24FJ512GU410T-I/PT
Numărul produsului DigiKey
150-PIC24FJ512GU410T-I/PTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24FJ512GU410T-I/PT
Descriere
IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12)
Dimensiune RAM
32K x 8
Serie
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Convertoare de date
A/D 24x10/12b; D/A 1x10b
Tip oscilator
Extern
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Procesor
PIC
Grad
Automobile
Dimensiune nucleu
16bit
Calificare
AEC-Q100
Viteză
32MHz