PIC24FJ32GP205-I/PT
Numărul produsului DigiKey
150-PIC24FJ32GP205-I/PT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24FJ32GP205-I/PT
Descriere
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 48-TQFP (7x7)
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
8K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 14x12b SAR
Tip oscilator
Extern, Intern
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz