PIC24FJ32GP202T-I/SO | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PIC24FJ32GP202T-I/SO |
Descriere | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SOIC |
Termen de livrare standard al producătorului | 5 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | PIC PIC® 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 28-SOIC |
Serie | Dimensiune EEPROM – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Dimensiune RAM 8K x 8 |
Stare piesă Activ | Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd) 2V – 3,6V |
Programabil la DigiKey Neverificat | Convertoare de date A/D 10x12b SAR |
Procesor PIC | Tip oscilator Extern, Intern |
Dimensiune nucleu 16bit | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C (TA) |
Viteză 32MHz | Tip montare Montare pe suprafață |
Conectivitate I2C, IrDA, magistrală LIN, SPI, UART/USART | Pachet dispozitiv furnizor 28-SOIC |
Periferice Detectare/resetare căderi de tensiune, DMA, HLVD, I2S, POR, PWM, WDT | Pachet/cutie 28-SOIC (0,295", 7,50mm lățime) |