PIC24FJ256GU405-I/PT
Numărul produsului DigiKey
150-PIC24FJ256GU405-I/PT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24FJ256GU405-I/PT
Descriere
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 48TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 256kB (256K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
Dimensiune RAM
32K x 8
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 24x10b/12b
Tip oscilator
Extern
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Dimensiune nucleu
16bit
Grad
Automobile
Viteză
32MHz