PIC24FJ256GA702-I/ML
Numărul produsului DigiKey
PIC24FJ256GA702-I/ML-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24FJ256GA702-I/ML
Descriere
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 28QFN
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 256kB (85,5K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
16K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 10x12b
Tip oscilator
Intern
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz