PIC24FJ128GL305-I/PT
Numărul produsului DigiKey
150-PIC24FJ128GL305-I/PT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24FJ128GL305-I/PT
Descriere
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 48TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
8K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 12x10/12b
Tip oscilator
Extern
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz