PIC24FJ128GL302T-I/SS | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PIC24FJ128GL302T-I/SS |
Descriere | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SSOP |
Termen de livrare standard al producătorului | 5 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | PIC PIC® 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 28-SSOP |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Tip memorie program FLASH |
Prod. | Dimensiune EEPROM – |
Serie | Dimensiune RAM 8K x 8 |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd) 2V – 3,6V |
Stare piesă Activ | Convertoare de date A/D 9x10/12b |
Programabil la DigiKey Neverificat | Tip oscilator Extern |
Procesor PIC | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C (TA) |
Dimensiune nucleu 16bit | Grad Automobile |
Viteză 32MHz | Calificare AEC-Q100 |
Conectivitate I2C, IrDA, magistrală LIN, SPI, UART/USART | Tip montare Montare pe suprafață |
Periferice DMA, LCD, PWM, WDT | Pachet dispozitiv furnizor 28-SSOP |
Număr de intrări/ieșiri 21 | Pachet/cutie 28-SSOP (0,209", 5,30mm lățime) |