PIC24FJ128GL302T-I/SS
Numărul produsului DigiKey
150-PIC24FJ128GL302T-I/SSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-PIC24FJ128GL302T-I/SSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-PIC24FJ128GL302T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24FJ128GL302T-I/SS
Descriere
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SSOP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 28-SSOP
Dimensiune RAM
8K x 8
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 9x10/12b
Tip oscilator
Extern
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Dimensiune nucleu
16bit
Grad
Automobile
Viteză
32MHz
Calificare
AEC-Q100
Conectivitate
I2C, IrDA, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Tip montare
Montare pe suprafață
Periferice
DMA, LCD, PWM, WDT
Pachet dispozitiv furnizor
28-SSOP
Număr de intrări/ieșiri
21
Pachet/cutie
28-SSOP (0,209", 5,30mm lățime)