PIC24FJ128GB210-I/BG poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
PIC PIC® 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 121-TFBGA (10x10)
Embedded Security Solutions with dsPIC33 DSCs and PIC24 MCUs | Datasheet Preview
PIC24FJ128GB210-I/BG
Numărul produsului DigiKey
PIC24FJ128GB210-I/BG-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24FJ128GB210-I/BG
Descriere
IC MCU 16BIT 128KB FLSH 121TFBGA
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC24FJ128GB210-I/BG Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
96K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,2V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 24x10b
Procesor
PIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
16bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz