PIC24FJ128GB202-I/SP
Numărul produsului DigiKey
PIC24FJ128GB202-I/SP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24FJ128GB202-I/SP
Descriere
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SPDIP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 28-SPDIP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC24FJ128GB202-I/SP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
8K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 9x10b/12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
I2C, IrDA, magistrală LIN, PMP, SPI, UART/USART, USB OTG
Pachet dispozitiv furnizor
28-SPDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
28-DIP (0,300", 7,62mm)