PIC24FJ128GB202-I/MM
Numărul produsului DigiKey
PIC24FJ128GB202-I/MM-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24FJ128GB202-I/MM
Descriere
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28QFN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 28-QFN-S (6x6)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC24FJ128GB202-I/MM Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
8K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 9x10b/12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz