PIC24FJ128GA306T-I/PT
Numărul produsului DigiKey
PIC24FJ128GA306T-I/PTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
PIC24FJ128GA306T-I/PTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PIC24FJ128GA306T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24FJ128GA306T-I/PT
Descriere
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 64-TQFP (10x10)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC24FJ128GA306T-I/PT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
8K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 16x10b/12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz