PIC24FJ1024GA610-I/PT
Numărul produsului DigiKey
PIC24FJ1024GA610-I/PT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24FJ1024GA610-I/PT
Descriere
IC MCU 16BIT 1MB FLASH 100TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 1MB (341,5K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC24FJ1024GA610-I/PT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
32K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 24x10/12b
Procesor
PIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
16bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz