PIC24F16KM204-I/ML
Numărul produsului DigiKey
PIC24F16KM204-I/ML-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24F16KM204-I/ML
Descriere
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 44QFN
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 16Kb (5,5K x 24) FLASH 44-QFN (8x8)
Modele EDA/CAD
PIC24F16KM204-I/ML Modele
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
2K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 22x10b/12b; D/A 2x8b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz