PIC24F16KL401-I/SS
Numărul produsului DigiKey
PIC24F16KL401-I/SS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24F16KL401-I/SS
Descriere
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20SSOP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 16Kb (5,5K x 24) FLASH 20-SSOP
Modele EDA/CAD
PIC24F16KL401-I/SS Modele
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
1K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 12x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, IrDA, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
20-SSOP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, HLVD, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
20-SSOP (0,209", 5,30mm lățime)