PIC24F16KA102T-I/ML
Numărul produsului DigiKey
PIC24F16KA102T-I/MLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
PIC24F16KA102T-I/MLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PIC24F16KA102T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24F16KA102T-I/ML
Descriere
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28QFN
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 16Kb (5,5K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
Modele EDA/CAD
PIC24F16KA102T-I/ML Modele
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
1,5K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 9x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz