PIC24F16KA101T-I/SS
Numărul produsului DigiKey
PIC24F16KA101T-I/SSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
PIC24F16KA101T-I/SSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PIC24F16KA101T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24F16KA101T-I/SS
Descriere
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20SSOP
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 16Kb (5,5K x 24) FLASH 20-SSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC24F16KA101T-I/SS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
1,5K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 9x10b
Procesor
PIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
16bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
20-SSOP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
20-SSOP (0,209", 5,30mm lățime)