PIC24F08KL200-I/P
Numărul produsului DigiKey
PIC24F08KL200-I/P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24F08KL200-I/P
Descriere
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 14DIP
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 8KB (2,75K x 24) FLASH 14-PDIP
Modele EDA/CAD
PIC24F08KL200-I/P Modele
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 7x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
I2C, IrDA, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
14-PDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, HLVD, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
14-DIP (0,300", 7,62mm)