PIC24F08KA102-I/ML
Numărul produsului DigiKey
PIC24F08KA102-I/ML-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24F08KA102-I/ML
Descriere
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 28QFN
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 8KB (2,75K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
Modele EDA/CAD
PIC24F08KA102-I/ML Modele
Dimensiune RAM
1,5K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 9x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz