PIC24F08KA101-I/MQ
Numărul produsului DigiKey
PIC24F08KA101-I/MQ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24F08KA101-I/MQ
Descriere
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20VQFN
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 8KB (2,75K x 24) FLASH 20-VQFN (5x5)
Modele EDA/CAD
PIC24F08KA101-I/MQ Modele
Dimensiune RAM
1,5K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 9x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz