PIC24F04KL101-I/SS
Numărul produsului DigiKey
PIC24F04KL101-I/SS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24F04KL101-I/SS
Descriere
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 20SSOP
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 4KB (1,375K x 24) FLASH 20-SSOP
Modele EDA/CAD
PIC24F04KL101-I/SS Modele
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, IrDA, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
20-SSOP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, HLVD, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
20-SSOP (0,209", 5,30mm lățime)