PIC24F04KL100-I/P
Numărul produsului DigiKey
PIC24F04KL100-I/P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24F04KL100-I/P
Descriere
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 14DIP
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 4KB (1,375K x 24) FLASH 14-PDIP
Modele EDA/CAD
PIC24F04KL100-I/P Modele
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
I2C, IrDA, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
14-PDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, HLVD, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
14-DIP (0,300", 7,62mm)