PIC24F04KA200-I/ST
Numărul produsului DigiKey
PIC24F04KA200-I/ST-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC24F04KA200-I/ST
Descriere
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 14TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 24F CI microcontroler 16bit 32MHz 4KB (1,375K x 24) FLASH 14-TSSOP
Modele EDA/CAD
PIC24F04KA200-I/ST Modele
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 7x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
14-TSSOP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, HLVD, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
14-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)