PIC18LF6390-I/PT nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
PIC PIC® 18F CI microcontroler 8bit 40MHz 8KB (4K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10)
PIC18LF6390-I/PT
Numărul produsului DigiKey
PIC18LF6390-I/PT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18LF6390-I/PT
Descriere
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 64TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC18LF6390-I/PT Modele
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
768 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 12x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
40MHz