PIC18LF26K40T-I/MV
Numărul produsului DigiKey
PIC18LF26K40T-I/MVTR-ND - Bandă și mosor (TR)
PIC18LF26K40T-I/MVCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PIC18LF26K40T-I/MVDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18LF26K40T-I/MV
Descriere
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28UQFN
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 18K CI microcontroler 8bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-UQFN (4x4)
Dimensiune EEPROM
1K x 8
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
3,6K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
64MHz