PIC18LF26K40-I/MV
Numărul produsului DigiKey
PIC18LF26K40-I/MV-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18LF26K40-I/MV
Descriere
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28UQFN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 18K CI microcontroler 8bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-UQFN (4x4)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC18LF26K40-I/MV Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
1K x 8
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
3,6K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Procesor
PIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
64MHz