PIC18LF14K22-I/ML
Numărul produsului DigiKey
PIC18LF14K22-I/ML-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18LF14K22-I/ML
Descriere
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20QFN
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 18K CI microcontroler 8bit 64MHz 16kB (8K x 16) FLASH 20-QFN (4x4)
Modele EDA/CAD
PIC18LF14K22-I/ML Modele
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
512 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 12x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
64MHz