PIC18F87K90-I/PTRSL
Numărul produsului DigiKey
PIC18F87K90-I/PTRSL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F87K90-I/PTRSL
Descriere
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 80TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 18K CI microcontroler 8bit 64MHz 128KB (64K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)
Modele EDA/CAD
PIC18F87K90-I/PTRSL Modele
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
4K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 24x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
64MHz