PIC18F67K22-I/MRRSL
Numărul produsului DigiKey
PIC18F67K22-I/MRRSL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F67K22-I/MRRSL
Descriere
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64VQFN
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 18K CI microcontroler 8bit 64MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-VQFN (9x9)
Modele EDA/CAD
PIC18F67K22-I/MRRSL Modele
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
4K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 16x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
64MHz