PIC18F6722T-I/PT
Numărul produsului DigiKey
PIC18F6722T-I/PTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
PIC18F6722T-I/PTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PIC18F6722T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F6722T-I/PT
Descriere
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 18F CI microcontroler 8bit 40MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
PIC18F6722T-I/PT Modele
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
3,8K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 12x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
40MHz