PIC18F57Q43-I/PT
Numărul produsului DigiKey
150-PIC18F57Q43-I/PT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F57Q43-I/PT
Descriere
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 48TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 18F, Functional Safety (FuSa) CI microcontroler 8bit 64MHz 128KB (128K x 8) FLASH 48-TQFP-EP (7x7)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC18F57Q43-I/PT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
1K x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
8K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 43x12b; D/A 1x8b
Procesor
PIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
64MHz