PIC18F47Q84-E/P
Numărul produsului DigiKey
150-PIC18F47Q84-E/P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F47Q84-E/P
Descriere
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 40DIP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 18F CI microcontroler 8bit 64MHz 128KB (64K x 16) FLASH 40-PDIP
Modele EDA/CAD
PIC18F47Q84-E/P Modele
Dimensiune EEPROM
1K x 8
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
8K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 24x12b; D/A 1x8b
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
64MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
Magistrală CAN, I2C, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
40-PDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, DMA, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
40-DIP (0,600", 15,24mm)