PIC18F47Q83-E/NHXVAO
Numărul produsului DigiKey
150-PIC18F47Q83-E/NHXVAO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F47Q83-E/NHXVAO
Descriere
CAN,128KB FLASH,13KB RAM,1KB EE,
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 18F CI microcontroler 8bit 64MHz 128KB (128K x 8) FLASH 40-VQFN (5x5)
Dimensiune EEPROM
1K x 8
Serie
Dimensiune RAM
12,5K x 8
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 35x12b SAR; D/A 1x8b
Tip oscilator
Extern, Intern
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
64MHz