PIC18F4620-I/PT
Numărul produsului DigiKey
PIC18F4620-I/PT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F4620-I/PT
Descriere
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 18F CI microcontroler 8bit 40MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
PIC18F4620-I/PT Modele
Dimensiune EEPROM
1K x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
3,8K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 13x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
40MHz