PIC18F45K50-I/PT
Numărul produsului DigiKey
PIC18F45K50-I/PT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F45K50-I/PT
Descriere
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 18K CI microcontroler 8bit 48MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
PIC18F45K50-I/PT Modele
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
2K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 25x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
48MHz