PIC18F45K50-I/P
Numărul produsului DigiKey
PIC18F45K50-I/P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F45K50-I/P
Descriere
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 18K CI microcontroler 8bit 48MHz 32KB (16K x 16) FLASH 40-PDIP
Modele EDA/CAD
PIC18F45K50-I/P Modele
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
2K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 25x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
48MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
I2C, SPI, UART/USART, USB
Pachet dispozitiv furnizor
40-PDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
40-DIP (0,600", 15,24mm)