PIC18F4520-I/P
Numărul produsului DigiKey
PIC18F4520-I/P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F4520-I/P
Descriere
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 18F CI microcontroler 8bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 40-PDIP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC18F4520-I/P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Dimensiune RAM
1,5K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 13x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
40MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
I2C, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
40-PDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, HLVD, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
40-DIP (0,600", 15,24mm)