PIC18F27Q43-E/STXVAO
Numărul produsului DigiKey
150-PIC18F27Q43-E/STXVAO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F27Q43-E/STXVAO
Descriere
128KB FLASH, 8KB RAM, 1KB EEPROM
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 18K CI microcontroler 8bit 64MHz 128KB (128K x 8) FLASH 28-VQFN (4x4)
Dimensiune EEPROM
1K x 8
Serie
Dimensiune RAM
8K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 24x12b SAR; D/A 1x8b
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
64MHz