PIC18F26Q83-I/SP
Numărul produsului DigiKey
150-PIC18F26Q83-I/SP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F26Q83-I/SP
Descriere
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SPDIP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 18F-Q83 CI microcontroler 8bit 64MHz 64KB (64K x 8) FLASH 28-SPDIP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC18F26Q83-I/SP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Dimensiune EEPROM
1K x 8
Dimensiune RAM
8K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 24x12b SAR; D/A 1x8b
Tip oscilator
Extern, Intern
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
64MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
Magistrală CAN, I2C, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
28-SPDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
28-DIP (0,300", 7,62mm)