PIC18F26K20-I/ML
Numărul produsului DigiKey
PIC18F26K20-I/ML-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F26K20-I/ML
Descriere
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28QFN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 18K CI microcontroler 8bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-QFN (6x6)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC18F26K20-I/ML Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Dimensiune EEPROM
1K x 8
Dimensiune RAM
3,8K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 11x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
64MHz