PIC18F26K20-E/SS
Numărul produsului DigiKey
PIC18F26K20-E/SS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F26K20-E/SS
Descriere
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 18K CI microcontroler 8bit 48MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC18F26K20-E/SS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Dimensiune EEPROM
1K x 8
Dimensiune RAM
3,8K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 11x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
48MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
28-SSOP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, HLVD, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
28-SSOP (0,209", 5,30mm lățime)