PIC18F2550-I/SP
Numărul produsului DigiKey
PIC18F2550-I/SP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F2550-I/SP
Descriere
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SPDIP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 18F CI microcontroler 8bit 48MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SPDIP
Modele EDA/CAD
PIC18F2550-I/SP Modele
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Dimensiune RAM
2K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 10x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
48MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
I2C, SPI, UART/USART, USB
Pachet dispozitiv furnizor
28-SPDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, HLVD, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
28-DIP (0,300", 7,62mm)