PIC18F2420-I/ML
Numărul produsului DigiKey
PIC18F2420-I/ML-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F2420-I/ML
Descriere
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 18F CI microcontroler 8bit 40MHz 16kB (8K x 16) FLASH 28-QFN (6x6)
Modele EDA/CAD
PIC18F2420-I/ML Modele
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Dimensiune RAM
768 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 10x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
40MHz