PIC18F16Q41-I/SO
Numărul produsului DigiKey
150-PIC18F16Q41-I/SO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F16Q41-I/SO
Descriere
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 20SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 18F CI microcontroler 8bit 64MHz 64KB (64K x 8) FLASH 20-SOIC
Modele EDA/CAD
PIC18F16Q41-I/SO Modele
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Dimensiune RAM
4K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 17x12b; D/A 2x8b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
64MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
20-SOIC
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
20-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)