PIC18F06Q41-I/ST
Numărul produsului DigiKey
150-PIC18F06Q41-I/ST-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F06Q41-I/ST
Descriere
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 14TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 18F CI microcontroler 8bit 64MHz 64KB (64K x 8) FLASH 14-TSSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC18F06Q41-I/ST Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
4K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 11x12b; D/A 2x8b
Procesor
PIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
64MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
14-TSSOP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
14-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)