PIC16LF1716-I/SP
Numărul produsului DigiKey
PIC16LF1716-I/SP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16LF1716-I/SP
Descriere
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SPDIP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SPDIP
Modele EDA/CAD
PIC16LF1716-I/SP Modele
Dimensiune RAM
1K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 17x10b; D/A 1x5b, 1x8b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
I2C, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
28-SPDIP
Pachet/cutie
28-DIP (0,300", 7,62mm)