PIC16F887-I/PT
Numărul produsului DigiKey
PIC16F887-I/PT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F887-I/PT
Descriere
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 16F CI microcontroler 8bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
PIC16F887-I/PT Modele
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
368 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 14x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
20MHz