PIC16F886-I/ML
Numărul produsului DigiKey
PIC16F886-I/ML-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F886-I/ML
Descriere
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 16F CI microcontroler 8bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
Modele EDA/CAD
PIC16F886-I/ML Modele
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Dimensiune RAM
368 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 11x10b
Tip oscilator
Intern
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
20MHz