PIC16F84A-20/P
Numărul produsului DigiKey
PIC16F84A-20/P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F84A-20/P
Descriere
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18DIP
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 16F CI microcontroler 8bit 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 18-PDIP
Modele EDA/CAD
PIC16F84A-20/P Modele
Dimensiune EEPROM
64 x 8
Dimensiune RAM
68 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
4V – 5,5V
Tip oscilator
Extern
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (TA)
Viteză
20MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
Pachet dispozitiv furnizor
18-PDIP
Periferice
POR, WDT
Pachet/cutie
18-DIP (0,300", 7,62mm)