PIC16F819-I/P
Numărul produsului DigiKey
PIC16F819-I/P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F819-I/P
Descriere
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 18DIP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 16F CI microcontroler 8bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 18-PDIP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F819-I/P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
256 x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
4V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 5x10b
Procesor
PIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
20MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
I2C, SPI
Pachet dispozitiv furnizor
18-PDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
18-DIP (0,300", 7,62mm)